bop.lt apie mus

Dėkojame, kad susidomėjote mūsų produktais, tai gali būti mažytė investiciją į ateitį, kuri suteiks didelį džiaugsmą Jums. Bop.lt yra specializuota populiarų rinkoje produktų bei laisvalaikio prekių parduotuvė. Prekes mes renkamės iš daugelio Lietuvos ir užsienio tiekėjų ir galime pasiūlyti didelę prekių įvairovę bei palankias kainas. Renkant prekes daug dėmesio skiriame prekės kokybei, funkcionalumui bei vartotojų patirčiai. Mums rūpi, kad klientai gautų tik visapusiškai naudingas prekes bei tinkamą kokybę. Nuolat domimės naujovėmis, prekių asortimentas dažnai atnaujinamas. Net jei neradote dominančios prekės rašykite mums info@bop.lt  ir pasistengsime padėti ir surasti tinkamą variantą už gerą kainą.

Šios parduotuvės pavadinimas žinomas dar nuo 2016 metų, tuomet prekiavome tik laisvalaikio prekėmis. Ir staiga, po kūrybinių atostogų, mes vėl čia gyvi ir trykštantis idėjomis.

Veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymėjimą kurio numeris yra: 1135011.

Vykdantis asmuo: Audrius Valtas

greitas prekių pristatymas

Greitas prekių pristatymas

Stengiamės dirbti Jums, tad prekes bandome išsiųsti kuo skubiau. Ir kuo palankesniu būdu Jums. Tad visada galite kontaktuotis ir diskutuoti apie norimą siuntimo būdą.

konsultacija

Konsultuojame visais klausimais

Nebijokite susisiekti su mumis, atsakysime į visus iškilusius klausimus, patarsime ir pakonsultuosime Jus, tam kad išsirinktumėte tinkamą produktą pagal savo norus. 

El paštą  info@bop.lt  

Arba telefonu ☏ +3706 411 8622

saugus apmokėjimas

Nerenkame Jūsų mokėjimo duomenų

Čia galite sumokėti saugiai, mes nerenkame Jūsų mokėjimo duomenų, kadangi atsiunčiame nurodymus mokėjimui, kad jį atliktumėte patys. Arba naudojamės mokėjimo surinkimo platforma Paysera